Blog

Kdyby vás zajímalo, jak může taková photo session vypadat. A časem možná přibudou i články o focení samotném.

Zimní portrétní focení

Zimní portrétní focení

Zaznamenávat ženskou krásu pomocí fotografie se stalo mojí velkou vášní. A kombinace nádherné ženy, zimního slunce a třpytivého sněhu dala vzniknout těmhle fotkám, jejichž tvoření jsme si náramně užily. Na konci focení jsme byly obě obalené sněhem, trochu zmrzlé, ale nabité dobrou náladou.

Lednové rodinné focení doma

Lednové rodinné focení doma

Některé zimní dny to vypadá, že snad ani nezačal den. Je tmavo, pochmurno a mráz zalézá až pod nehty. A přesně takové počasí panovalo během tohoto focení v Praze, za kterým jsem dojela za rodinou až domů. Jelikož bylo hlavním modelem dvouměsíční miminko, ani to nešlo jinak.

Focení portrétu v zimní Praze

Focení portrétu v zimní Praze

Zasněžené pražské Hradčany a slunce deroucí se přes mraky - takové bylo tohle portrétní focení. V centru města jsem fotila po velmi dlouhé době a byl to báječný nápad - absence turistů k tomu vyloženě vybízí. A pokud máte chuť vyrazit taky a odnést si pár portrétů, neváhejte mi napsat, ráda s vámi něco podobného vymyslím!

Zimní focení v teple domova

Zimní focení v teple domova

Když příroda tvrdě spí a vašim dětem (nebo vám) se nechce do mrazivého počasí, co panuje za okny, je ideální čas na potkání se u vás doma. Výhodou takového focení je, že děti zůstanou v prostředí, které dobře znají - díky tomu bývá focení veselé. Zajímá vás, jak takové focení doma může vypadat? Třeba takhle!

Podzimní focení pro Juliestore

Podzimní focení pro Juliestore

Jedno říjnové odpoledne, pět dospělých, čtyři děti, dva psi, jedna kočka a chytání rychle zapadajícího podzimního slunce pro úchvatnou českou značku lněného oblečení a doplňků Juliestore. Bylo to živelné a hektické, ale vzpomínám na to s největší láskou. Protože když se fotí ve společnosti báječných lidí, je to čistá radost.

Focení v horňáckých krojích

Focení v horňáckých krojích

Tradice, kroje a folklór pro mě mají obrovské kouzlo, proto mi tohle focení udělalo velkou radost. Což mě přivádí na jedno - pokud někdo máte zajímavý koníček, klidně ho můžeme do fotek zakomponovat.

Křtiny v Jizerských horách

Křtiny v Jizerských horách

Jednoho krásného červnového dne jsem měla to štěstí být součástí netradičních křtin v pohanském duchu, které se konaly v malebné části Jizerských hor, v Kryštofově údolí. Křtiny jsou vždy úžasným a hlubokým zážitkem, ale věřte mi, že tyto byly obzvláště jedinečné.

Rodinné focení s miminkem

Rodinné focení s miminkem

Ještě než venku začne konečně jaro a teplo, domluvili jsme tohle domácí rodinné focení. A ačkoliv hlavní aktér bojkotoval v ten den spaní a vypadalo to zpočátku bledě s jeho náladou, zaujal ho nakonec objektiv foťáku natolik, že byl celou dobu naprosto vzorným modelem.